Rozwijaj się !

Z powodu pandemii, spędzamy znacznie więcej czasu w domach, kontaktując się z innymi on-line. Część z nas, paradoksalnie, w ostatnich trudnych miesiącach, właśnie dzięki możliwościom, jakie stwarza Internet, zintensyfikowała zakres udziału w wydarzeniach kulturalnych: oglądamy filmy i spektakle, uczestniczymy w koncertach nadawanych prosto z domów muzyków, zwiedzamy w sposób wirtualny muzea. To nie to samo, co bezpośredni kontakt ze sztuką, ale to świetna okazja, by zamienić negatywne w pozytywne, nadać temu trudnemu czasowi sens.
Można to zrobić także poszukując w Internecie kursów i szkoleń on-line, aby rozwijać się w wybranych dziedzinach. Zdziwicie się, jak wiele wartościowych propozycji czeka na wyciągnięcie ręki, na przysłowiowe jedno kliknięcie.
Poniżej znajdziecie kilka propozycji kursów bezpłatnych, dotyczących nauki języków obcych, rozwijania kreatywności oraz umiejętności wystąpień publicznych. Ten ostatni kurs może zaprocentować w trakcie egzaminów ustnych, czy rozmowy kwalifikacyjnej.

Przyjemnej i owocnej nauki!

Kursy języka angielskiego:

https://www.e-angielski.com/kurs-angielskiego-dla-poczatkujacych

https://www.angprofi.pl

Kurs języka hiszpańskiego:

http://www.ebrio.pl

Kursy języka niemieckiego:

https://podstawyniemieckiego.pl

https://deutsch.info/pl

Kurs rozwijania kreatywności:

https://cleverkid.pl/kodkreatywnosci

Kurs „Wystąpienia publiczne”:

https://learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/public-speaking