„BURSA NA FACEBOOKU”

Drodzy mieszkańcy, byli mieszkańcy, przyszli mieszkańcy, pracownicy oraz przyjaciele naszej bursy!

W obecnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, a co za tym idzie w dobie utrudnionych bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, istnieje konieczność dostosowania właściwych narzędzi do otaczającej nas rzeczywistości.

W związku z tym Rada Samorządu od jakiegoś czasu nosiła się z zamiarem utworzenia oficjalnego profilu społecznościowego naszej bursy na Facebooku, aby móc na bieżąco utrzymywać z Wami kontakt.

Jaka jest nasza idea?

Profil, który rusza pozwoli bardzo szybko przekazywać istotne dla wszystkich członków informacje, dotyczące bieżących spraw bursy. Pomoże w promowaniu dobrej atmosfery i naszej społeczności na zewnątrz. Będzie to doskonała okazja do rozmowy, dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem, opiniami, poradami itp.

Chcemy, aby było to fajne miejsce do prezentowania swojej twórczości artystycznej, także tej internetowej. Poprzez profil na Facebooku chcemy pokazywać naszą kreatywność, nasze osiągnięcia, sukcesy, ale mówić też o sprawach codziennych: jakie masz plany na weekend?, jakie masz zainteresowania?, co czytasz, jakie książki polecasz?, jakiej pomocy oczekujesz (np. szkolnej)?, co jest ciekawego w Twojej miejscowości (np.historia) ?.

Chcemy, aby ten profil pozwalał nam poznać się bliżej, aby służył rozwojowi, nauce, pomocy, zawieraniu kontaktów, ale przede wszystkim mądrej zabawie.

Jednak jako Rada Samorządu chcemy określić zasady, jakie będą obowiązywać osoby, które odwiedzą nasz profil. Zasad tych my jako administratorzy profilu nie pozwolimy łamać.

Na naszym profilu:

  1. Jesteśmy razem, tworzymy serdeczną i pozytywną atmosferę.
  2. Traktujemy się z szacunkiem.
  3. Jesteśmy dla siebie mili i uprzejmi.
  4. Nie tolerujemy negatywnego zachowania, obraźliwych komentarzy, siania plotek, oszczerstw i hejtu.
  5. Nie traktujemy nikogo lekceważąco, z góry.
  6. Jesteśmy tolerancyjni!

Wszystkie treści negatywne, ośmieszające, oceniające będą usuwane!

 

JEŚLI POTRAFISZ DOSTOSOWAĆ SIĘ DO TYCH ZASAD (a jesteśmy przekonani, że tak!) JUŻ TERAZ DOŁĄCZ DO NAS NA NASZYM OFICJALNYM PROFILU NA FACEBOOKU !!!