Zakończyliśmy tegoroczne rozgrywki Orlikowej Ligi Piłki Nożnej

Zakończyliśmy tegoroczne rozgrywki Orlikowej Ligi Piłki Nożnej zorganizowane przez Bursę Szkolną Nr 1 z ulicy K. J. Popiełuszki i Bursę Szkolną Nr 5 z ulicy Pogodnej. Nad ligą honorowy patronat sprawują: Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk oraz „Akademia Mistrzów Sportu – Mistrzów Życia” a patronat medialny gazeta „Nowy Tydzień w Lublinie”.

Zmagania, w których brało 9 męskich reprezentacji burs, internatów i szkół toczyły się na dwóch lubelskich orlikach przy ul. Pogodnej i Al. Racławickich. Rywalizacja była emocjonująca i niezwykle wyrównana, wystarczy dodać, że nie ma już drużyny bez porażki a wszystkie zespoły mogą jeszcze sięgnąć po tytuł mistrzowski.

Po rozegraniu 6 meczów prowadzi Bursa Szkolna Nr 1 – 15 pkt, przed Bursą Szkolną Nr 5 – 13 pkt i Bursą Szkolną Nr 8 – 12 pkt (rozegrała 7 spotkań).

Tabelę najskuteczniejszych strzelców otwiera:

Kewin Okoń z Zespołu Szkół Samochodowych – 9 goli a kolejne miejsca zajmują:

8 goli: Dawid Kuśmierz – BS Nr 1

7 goli: Patryk Skowronek  – BS Nr 1

Arkadiusz Ścibior – BS Nr 5

Dawid Błaziński – BS Nr 7

6 goli: Metlechuk Markiyan – BS Nr 7

5 goli: Dawid Żyszkiewicz – BS Nr 1

Nergarian Arterm – BS Nr 7

Patryk Kowalczyk – ZSS

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie udało nam się rozegrać wszystkich zaplanowanych meczów rundy jesiennej, którą dokończymy na wiosnę. ZAPRASZAMY JUŻ W MARCU 2016 R.

DO ZOBACZENIA NA ORLIKACH!