XI Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Bursy Szkolnej Nr 1

Dnia 13.02.2017 roku w naszej bursie zostały rozegrane zawody szachowe w ramach XI Noworocznego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Bursy Szkolnej Nr 1 pod honorowym patronatem Rady Dzielnicy Wieniawa. Turniej prowadził sędzia i instruktor szachowy Pan Piotr Flisiak. Partie rozgrywane były w kategorii indywidualnej „systemem szwajcarskim” 10 minut na zawodnika. W turnieju uczestniczyło 7 placówek oświatowych z Lublina, Bursy Szkolne nr 1, nr 2, nr 3, nr 5, nr 6, nr 7 oraz Internat XXI LO w Lublinie – łącznie wystartowało 17 osób. W wyniku czterogodzinnych zmagań bezkonkurencyjny okazał się wychowanek XXI LO w Lublinie, Krzysztof Podstawka – zdobywając I miejsce, II miejsce zdobył Jakub Michalak – wychowanek Bursy Szkolnej Nr 1, III miejsce zdobył Mateusz Bajnóg – wychowanek Bursy Szkolnej Nr 6. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe puchary. Laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!