UDANA INAUGURACJA ORLIKOWEJ LIGI

W środę 11.04.2018 r. rozegraliśmy inauguracyjny mecz ORLIKOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ. Na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 14, nasza reprezentacja pokonała Bursę Szkolną nr 5  4:1.

Szybko zdobyta bramka przez Mateusza Banacha pozwoliła na spokojne rozgrywanie piłki, a kolejne gole zdobył Michał Wszołek (2x), po dokładnych dograniach kolegów w pole karne. Wprawdzie przeciwnicy zdobyli bramkę jeszcze w pierwszej połowie, ale to wszystko, na co było ich stać w dniu dzisiejszym. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, a gola dołożył Mateusz Chęć. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Damian Kłudka.

Bursę reprezentowali: Damian Więczkowski, Mateusz Chęć, Michał Piwnicki, Michał Wszołek, Mateusz Banach, Dominik Ligęza i Mateusz Kłudka. Wszyscy zasługują na pochwałę za rozsądną grę, umiejętności, indywidualne ambicje i wolę walki. GRATULACJE!