„Tenisowy dublet” – półfinały i finały

Dziewczęta (21.05.2015)

Po łatwych wygranych w grupie eliminacyjnej, w półfinale nasze reprezentantki zmierzyły się z drużyną Bursy Szkolnej Nr 3 i tu też bez większych problemów wygrały 9:0. Podobnie w finale  ograły Bursę Szkolną Nr 5 9:0. Pierwsze miejsce dla nas! Gratulacje dla dziewczyn. Warto zaznaczyć, że w półfinale i finale przeciwniczki nie „urwały” nam nawet seta. wszystkie zasługują na uznanie. Bursę reprezentowały: Patrycja Danaj, Karina Knap, Dominika Kramek, Emilia Zawadzka

Chłopcy 21.05.2015

Z niepokojem oczekiwaliśmy na mecze naszej męskiej reprezentacji, wprawdzie z grupy wyszliśmy gładko ale w półfinale spodziewaliśmy się większych emocji. mecz półfinałowy z BS Nr 5 był zacięty a zawodnicy reprezentowali wyrównany poziom. Po walce wygraliśmy 6:3. Mecz finałowy z Bursa Szkolną Nr 7 też zakończył się naszą wygraną 6:3. Pierwsze miejsce dla nas! W całych rozgrywkach klasa dla siebie był Michał Rawski który nie oddał przeciwnikom ani jednego seta. Wspierany przez doświadczonego Pawła Nowaka oraz debiutujących w tych rozgrywkach Adriana Naborczyka i Bartosza Stępniaka (nasze nadzieje na przyszłość) Gratulujemy sukcesu!