Orlikowa gra w szybkim tempie

Coraz mniej niewiadomych w rozgrywkach ORLIKOWEJ LIGII BURS, INTERNATÓW I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH w piłce nożnej. Po meczach granych 18 i 19 maja 2016 r. utrzymaliśmy pozycje lidera rozgrywek z dziewięciopunktową przewagą nad następnym zespołem Bursą Szkolną Nr 5.

18.05 zmierzyliśmy się z drużyna Bursy Szkolnej Nr 8 a mecz miał dwa oblicza. Dominowaliśmy w pierwszej połowie prowadząc 5:1 po bramkach Mateusza Wójcika 2, Dawida Kuśmierza 2 i Krystiana Żelisko 1. Przy tak wysokim prowadzeniu w drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę przeciwnikom a Ci to skrzętnie wykorzystali zdobywając dwie bramki . Jednak wynik ani przez moment zagrożony nie był.

Wszyscy nasi zawodnicy prezentowali nienaganną technikę, przegląd sytuacji i dobrą kondycję fizyczną.

W tym meczu bursy reprezentowali:

Bartłomiej Tkaczuk

Mateusz Chęć

Mateusz Wójcik

Dawid Kuśmierz

Bartosz Stępniak

Krystian Żelizko

i Damian Kłudka
Gratulujemy!

19.05 rozegraliśmy spotkanie na orliku przy ul. Pogodnej z reprezentacją Gimnazjum Nr 9. Występując w eksperymentalnym składnie pokonaliśmy przeciwników 2:1 po bramkach rozgrywającego dobry mecz Norberta Jastrzębskiego. Wszystkich należy pochwalić za ambicję i pomysłowość w grze. Emocji nie brakowało.
Tym razem bursę reprezentowali:

Norbert Jastrzębski
Patryk Włodarczyk
Jakub Czubacki
Michał Dziura
Adrian Naborczyk
i Damian Kłudka
Gratulacje!

Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie na zakończenie ligi z  Bursą Szkolną Nr 5. Mech i uroczyste zakończenie przewidziane zostało na dzień 08.06.2016 r (środa) o godzinie 19:40 na Orliku przy ul. Pogodnej.

W innych meczach

19.05.2016 r
BS 7- PCEZ 4:2

BS 8- ZSam 1:2