Każdy koniec jest początkiem nowej historii – pożegnanie maturzystów

Drodzy Maturzyści !

Przed Wami najważniejszy w Waszym życiu egzamin. Nie przypadkiem matura określania jest „egzaminem dojrzałości”. Jego wynik będzie miał wpływ na wasze dalsze losy, ponieważ od niego będzie zależeć czy podejmiecie wymarzone studia, znajdziecie dobrą pracę. Wykorzystajcie mądrze zdobytą wiedzę i wykażcie się umiejętnościami. Niech uzyskanie przez Was wyniki egzaminu maturalnego, będą jak najlepsze i otworzą Wam wrota do jak najchlubniejszej kariery z mocnym fundamentem przyszłych sukcesów.

Życzymy Wam jak najlepszych wyników i aby szczęście nie opuszczało Was podczas egzaminów.

W imieniu społeczności

Bursy Szkolnej Nr 1

Dyrektor Grażyna Piotrowska

 

Kochani Maturzyści !!!

W imieniu wszystkich mieszkańców Bursy Szkolnej Nr1 w Lublinie, chcemy Wam życzyć , jak najlepszych wyników na maturze. Wierzymy w to, że dacie z siebie wszystko, aby osiągnąć swoje cele i marzenia, z jakimi przyszliście, przekraczając mury naszej bursy. Jest to nie lada wyzwanie dla Was, gdyż na pewno chcecie osiągnąć jak najlepsze noty i rekrutować na pierwszorzędne akademie- uniwersytety. Jednakże trzymamy za Was kciuki, bo,, Jak nie Wy, to, kto ?”. Macie nasze wsparcie !

W przyszłości przyjdzie Wam się zmagać z wieloma trudnościami związanymi z życiem akademickim. Wasze życie może ulec diametralnym zmianom, często będziecie czuli się przygnębieni natłokiem spraw i obowiązków. Dlatego w takich chwilach warto wrócić pamięcią do urokliwych lat spędzonych w szkole średniej, naszej bursie i powspominać czas, w którym mieliście trochę mniej obowiązków. Życzymy Wam jeszcze raz wszystkiego dobrego !!!

PS: Pamiętajcie, nie stresujcie się na maturze !

Rada Samorząd Bursy Szkolnej Nr1 w Lublinie

Hubert Sobich

Aleksandra Kafara

Kamil Lewandowski

Sebastian Celejewski

Agata Zuń

Jagoda Chylińska

Jakub Oleksiejczuk

Opiekunowie Samorządu Bursy Szkolnej Nr 1:

Pani Katarzyna Kot

Pani Aneta Waleniak

 

Dla wszystkich maturzystów naszej Bursy ze specjalną dedykacją śpiewa Monika Izdebska

https://www.facebook.com/monika.izdebska.775/videos/1270238716504144/

/Link dostępny dla posiadaczy konta na facebook, w przyszłości postaramy się upublicznić film dla wszystkich/