Informacja dotycząca szczepień uczniów od 12 r.ż

Szanowni Państwo, na prośbę Pana Mariusza Banacha – Zastępcy Prezydenta ds. Oświaty i Wychowania przekazuję Państwu informację odnośnie szczepień uczniów od 12 roku życia:

„W związku z rozpoczęciem działalności samochodowego punktu szczepień zlokalizowanego na Arenie Lublin, zwracam się z propozycją zaszczepienia uczniów szkół dwudawkowym preparatem firmy Pfizer, jeszcze przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego. Szczepionka Pfizer Comirnaty została jako jedyna dopuszczona dla osób będących w wieku od 12 roku życia. Podobne programy szczepień nasz Zespół przeprowadził już z sukcesem we Wrocławiu.

W przypadku dużej ilości osób chętnych jesteśmy w stanie nawet zorganizować specjalne grupy wyjazdowe, które na miejscu przeprowadzą całą niezbędną procedurę rejestracji, kwalifikacji oraz szczepienia. Przed szczepieniem opiekun powinien wypełnić i podpisać za dziecko specjalny kwestionariusz lub przyjść z nim na szczepienie”.

W przypadku potrzeby osobistego kontaktu osoby delegowane do wspomnianych wyżej projektów to:
– Mikołaj Szozda, 888 881 238
– Paula Zdolska, 692 771 660

Osoby do szczepienia można rejestrować pod numerem państwowej infolinii 989 jak i również naszej 509-975-269 w godzinach działania punktu.

Z poważaniem

Dyrektor Bursy

Grażyna Piotrowska