DOBRA GRA i 9:2

Kolejny mecz rozstrzygnęła na swoja korzyść reprezentacja naszej bursy w piłce nożnej. Tym razem pokonaliśmy drużynę Zespołu Szkół Samochodowych 9:2.

Wygrana nie przyszła łatwo a przeciwnicy wykazywali się dobrą organizacją gry, ale tylko do 10 min pierwszej połowy. W ciągu pięciu minut zdobyliśmy trzy bramki i to zdecydowało o dalszym przebiegu meczu. Zmuszeni do atakowania zawodnicy z Zespołu Szkół Samochodowych tracili kolejne bramki a cały mecz wygraliśmy 9:2. To najwyższe zwycięstwo w dotychczas rozegranych spotkaniach. Stracone dwie bramki wynikają z dużej niefrasobliwości w obronie i padły już przy naszym wysokim prowadzeniu. Przed kolejnymi uchroniła nas dobra postawa w bramce Damiana Kłudki.