Bieg Niepodległości pt. „1 Nocna Mila Niepodległości“

nmn_2b_203x200-2

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Niepodległości pt.  „1 Nocna Mila Niepodległości“ organizowanym w Lublinie przez Kuratorium Oświaty w Lublinie przy współpracy z Fundacją „Ruchu Solidarności Rodzin”.

Bieg zostanie zorganizowany w Centrum miasta Lublina w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W ramach wydarzenia odbędą się trzy biegi dedykowane uczniom, rodzicom i nauczycielom ze szkół podstawowych klasy IV-VI, szkół gimnazjalnych i szkół ponad gimnazjalnych. Szczegółowy regulamin i program w załączeniu. Dystans 1609 metrów.

Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i historii Polski. Formuła biegu umożliwia przeprowadzenie zawodów ze startu wspólnego dzieci, młodzieży , rodziców i nauczycieli. Ten niecodzienny, międzypokoleniowy bieg w Lublinie upamiętni  historię pokoleń Polaków i umożliwi w ten sposób oddanie im należnej czci i honoru.  Jest to również niebywała okazja do tego aby wspólnie , obok siebie na trasie biegu mogli rywalizować uczniowie ze swoimi rodzicami i nauczycielami.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano dekoracje medalową. Najliczniejsza reprezentacja szkolna startująca w biegu otrzyma puchar.

Zapisy na bieg drogą elektroniczną na stronach: www.solidarnoscrodzin.pl , www.kuratorium.lublin.pl

nmp_treningi_fb1

Szczegóły:

  • Miejsce: Lublin,
  • Termin: 11.11.2016 godz.16:30  
  • Dyrektor biegu: Marek Wątorski
  • Telefon: 502 610 479
  • E-mail:

nmp_treningi_300x250

Materiały dodatkowe: