Skład Samorządu w roku szkolnym 2016/17:

  1. Magdalena Szymańska – Przewodnicząca Rady Samorządu  – uczennica klasy trzeciej ZS nr 5 w Lublinie. Pasją Magdy jest pomoc innym. Spełnia się w swej pasji, aktywnie działając w sekcji wolontariatu. Lubi dobrą książkę o tematyce podróżniczej.  Miła, uczynna i niezwykle wesoła.
  2. Mateusz Chęć – Zastępca  – uczeń drugiej klasy I LO w Lublinie. Interesuje się psychologią interdyscyplinarną, biznesem, rozwojem osobistym i sportem. Lubi nowe wyzwania, działalność społeczną i aktywny tryb życia.
  3. Joanna Jurkowska – Sekretarz – uczennica klasy trzeciej ZSCHiPS w Lublinie. Interesuje się teatrem, sztuką oraz fotografią. Uczynna, miła, zabawna, zorganizowana i pomocna. „Skarbnica” pomysłów, dzięki której każda zabawa będzie udana.
  4. Małgorzata Bartkowicz –  uczennica drugiej klasy ZSOW w Lublinie. Niezwykle aktywna i energiczna dziewczyna. Przygoda z aparatem fotograficznym to dla niej niemal codzienność.
  5. Radosław Rycak –  uczeń drugiej klasy ZSS w Lublinie. Interesuje się motoryzacją i siatkówką. Miły, spokojny, uczynny i koleżeński.
  6. Dawid Skowronek – uczeń klasy maturalnej VI LO w Lublinie. Interesuje się rozwojem osobistym, siatkówką oraz dobrą książką. W wolnym czasie gra w siatkówkę lub czyta.
  7. Aleksandra Warchałowska – uczennica klasy trzeciej ZSCHiPS w Lublinie. Otwarta, uśmiechnięta, odpowiedzialna i pomysłowa. Lubi organizować, jak i brać  udział w przedstawieniach teatralnych.

Opiekunami samorządu w roku szkolnym 2016/2017 będą wychowawczynie wybrane przez naszą społeczność: Jagoda Podkalicka oraz Monika Kowalska. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów!